Przyjaciele życia - Marsz dla życia

Marsz dla życia

Aktualności

OKNO ŻYCIA otwarte i poświęcone

Mamy w Słupsku OKNO ŻYCIA. 8 czerwca, w niedzielę Zesłania Ducha Świętego pobłogosławił i poświęcił OKNO ŻYCIA Ksiądz Biskup Krzysztof Zadarko. Od tej chwili, OKNO stało się świętą przestrzenią a św. Jana Paweł II - miłośnik życia - wierzymy, sprawuje opiekę nad każdym dzieckiem i życiem, które pojawi się w tym OKNIE.

Dzięki dziennikarzom - ludziom o wielkim i otwartym sercu, którzy relacjonowali uroczystość, o OKNIE ZYCIA dowiedzą się mieszkańcy Słupska i okolic. Bo OKNO jest znakiem nie tylko tego, że ratuje pozostawione w nim życie dziecka narodzonego, ale znakiem że każde życie jest święte!

Dziekujemy z całego serca wszystkim, którzy pomogli i zaangażowali się w to dzieło, począwszy od Księdza Biskupa Krzysztofa Zadarko, który znalazł dla nas chwilę (choć dzień miał juz dawno zaplanowany!) i przyjechał by pobłogosławić OKNO; Pana Ryszarda Stusa Dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku, który umieścił OKNO ŻYCIA w "organiźmie" szpitala. Dziękujemy Panu Januszowi Pruszkowi, który zbudował OKNO a Krzysztof Kiepuszewski czuwał nad jego architekturą.

Dziękujemy pewnej matce brzemiennej, którą ze swoją 13-letnią córką przygotowała łóżeczko, materacyk i wystrój cały kolorowy...

Teraz chyba wspólnie z mieszkańcami Słupska zaczniemy szukać miejsca na ... Dom Samotnej Matki i Dziecka!

Fot. Karollina Pawłowska, Gość Niedzielny

TVP Szczecin - program BARKA - Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystego poświęcenia OKNA ŻYCIA oraz IV Marszu dla Życia.

 

RELACJE W MEDIACH

1. Głos Pomorza

2. TV Słupsk

3.

Pozostałe aktualności
IV Marsz dla Życia