Przejdź do treści

Meleksem po Łebie

Wtedy możliwe stanie się legalne użytkowanie e-hulajnogi z mocniejszym silnikiem. W ubiegłym roku w Stegnie turystyczny meleks wożący ludzi na plażę zderzył się z samochodem osobowym. Cztery osoby, w tym dwoje dzieci, zostały ranne. Turyści bardzo chętnie wybierają meleksy w Łebie.

Pod Tatrami od lat toczy się zażarty spór. Dotyczy rzecz jasna wykorzystania koni do przewozu turystów nad Morskie Oko, na co nie godzą się ekolodzy i część turystów. Pomysł zastąpienia zwierząt meleksami nie wypalił, dlatego krakowski radny proponuje wprowadzenie hulajnóg elektrycznych, które pomknęłyby drogami Tatrzańskiego Parku Narodowego. Meleksy to pojazdy z silnikiem elektrycznym, które swoją nazwę wzięły od produkującej je firmy Melex.

Priorytetem naszych kierowców jest dbanie, aby każda wycieczka była zrealizowana w sposób nienaganny. Można zamówić w każdej sytuacji i okolicznościach. Przy tym posiadamy przejrzysty, jasny cennik z ustalonymi stawkami. Od razu wiesz, na jaki wydatek się przygotować – nie musisz się martwić, że koszt przejazdu niemiło Cię zaskoczy. W przypadku taksówki czy Ubera czasami trzeba naprawdę sporo zapłacić, szczególnie nad ranem czy w święta.

A jak tam dotrzeć, oczywiście najlepiej zamawiając Łeba Meleks. Tanie przejazdy melexem na wydmy to coś co oferujemy od lat. Dlatego najlepiej zadzwonić po Melex Łeba a my zjawimy się w ciągu chwili by szybko i tanio podwieźć Was pod similar drzwi Słowińskiego Parku Narodowego. Miła obsługa telefoniczna, szybkie działanie i kompetentni kierowcy. Jakby ktoś szukał kierowcy, który podpowie gdzie opłaca się iść należy prosić aby przyjechał Marcin. Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.