Przejdź do treści

Na kawę do Gdyni

Nie trać czasu na robienie przetworów, skoro pyszne konfitury i powidła znajdziesz w Kawiarni de Paris w Gdyni. Oferujemy smaczne dżemy z truskawek, wiśni, malin, czarnej porzeczki, a także wartościowy miód. Yerba mate to herbata ziołowa zrobiona z liści i gałązek rośliny Ilex paraguariensis.

Chińska biała herbata zwijana ręcznie w formę małych pierścieni. Charakteryzuje się typowym dla herbat białych delikatnym, lekkim smakiem o słodkawych, słomkowych nutach. Każdego dnia publikujemy najważniejsze informacje z życia Kościoła w Polsce i na świecie. Jednak bez Twojej pomocy sprostanie temu zadaniu będzie coraz trudniejsze. Mroźny smakołyk możemy zaserwować w chrupiącym wafelku lub kubeczku, a także dołączyć do porcji ciasta, np. Szarlotki na ciepło, brownie, a także kawy mrożonej czy czekolady na gorąco.

Stanowią one doskonałe uzupełnienie śniadań, nadadzą uroczysty charakter spotkaniom, sprawdzą się również jako elegancki podarunek dla osób o wysublimowanym podniebieniu. Wprost niewiarygodna popularność kawy sprawiła, że napój przyrządzany z jej ziaren spowszedniał i nie wywołuje już emocji, na które z całą pewnością zasługuje. Starannie wybrane gatunki i smaki gwarantują, że zaparzanie i delektowanie się kawą stanie się dla Was czasem wyjątkowym, prawdziwą celebracją doskonałości zamkniętej w małym ziarenku kawy. Obdaruj swoich bliskich lub spraw sobie samemu prezent. No ale przecież herbatę i kawę nie trzeba pić z jakieś okazji . Wiosna, lato, jesień, zima – każda pora roku jest dobra aby sprawiać małe przyjemności sobie i bliskim.